tabletki foreverslim

tabletki foreverslim

2.Sequencing

To może się trudne, bo trzeba mieć jakiś zrozumienia podstawowych teorii muzyki.

---Najbardziej popularne style użyć 4/4 czasu. Oznacza to, że są 4 bity powtarzane w kółko. A ćwierćnuta = 1 bit. Prostym sposobem, aby myśleć o to techno czy house muzyka:

Boom Boom ... ... Boom Boom ... ... 1 ... 2 ... 3 ... 4 ... 1 ... 2 ... 3 ... 4

Prawie każdy rodzaj transakcji głównych strumień muzyki z tych numerów, więc to, co Im zamiar nauczyć się ... je poznać:

4, 8, 16, 32 i 64

Jest to ilość uderzeń pętla pójdzie przed powtarza. Jeśli to nie jest jeden z tych numerów, wtedy to brzmi źle. Niektórzy ludzie lubią robić stylistycznie błędnych numerów, a niektórzy ludzie używają go jako wymówki, aby nie zrobić swoją pracę domową. Więc proponuję coraz zaistnieć na teorii przed udaniem się na każdej przygody off - grid. Łatwiej dostrzec złą pętlę, gdy jej krótkie, niż gdy jej długo. Upewnij się, że liczy się lub filcu go. Większość maszyn do robót ziemnych ma 16 klocków na dole. Potraktujcie to jako 1 pętli. Są 16th notesy i zazwyczaj są na 4 grupy po 4.

tabletki foreverslim

Wybrać bęben brzmi chcesz użyć i załadować go do pierwszego kanału (dowolny dźwięk wav lub AFI będzie działać). Zazwyczaj można kontrolować, gdzie rozpoczyna się próbki i gdzie się kończy ... a jeśli to zanika out lub odcina ... ponowne skonsultowanie YouTube dla specyfiki oprogramowania ...

Zapala się klocki, gdzie chcesz usłyszeć próbki w pętli.

Jeśli "A" jest oświetlone pad i "O" jest ciemna pad wówczas:

O o o | a o o o | a o o o | a o o o ... byłoby 1/4 notatki Służy do tego rzutu muzyki house bębna. Â są BOOM BOOM ... ... BUM ... BUM ... 1 ... 2 ... 3 ... 4 ...

Do wyjścia są wszystkie przestrzenie między kwartałach. Pomyśl o nich jako:

Jedna E-i-Two-E-i-Three-e-a-a-Four-E-i

Wszyscy są kontrastujące kroki, które sprawiają, że rytm ciekawego do słuchania, gdy jesteś sekwencjonowanie bębnach.

Artykuł dzięki: