tabletki przeciwzapalne

tabletki przeciwzapalne

Porównaj najlepsze GPS - Znajdź GPS dla Twojego samochodu

GPSmarket wciąż rośnie, nawet w tych trudnych ekonomicznie czasach.iflsa.pl - finansowanie samochodu Osobisty rynek nawigacji może być spowolnienie, ale rynek telefonii komórkowej jest przyspieszenie. IPhone miał dużą rolę do odegrania. I Android 2.0 będzie dodać więcej pędu do telefonu GPSmarket.adwokatsprawykarne.pl Urządzenia NAV nie są tak drogie te dni, ale chcemy, aby wykonać badania przed odebraniem jednego, aby uzyskać jak najwięcej z pieniędzy.

Jeśli szukasz nowego urządzenia nawigacyjnego w tym sezonie wakacyjnym, oto kilka czynników należy zwrócić uwagę na:

Typ: przenośne systemy GPS są bardzo atrakcyjne w tych dniach. Jeśli masz iPhone, mogą być lepiej podnoszenia NAVkit dla telefonu zamiast podnoszenia wolnostojąca.

Marka: nadal bardzo ważne, jeśli chcesz uzyskać odpowiednie informacje na drogach.

Rozmiar ekranu: rozmiar ma znaczenie tutaj. Im większy ekran, tym łatwiej jest przeczytać go na drodze.

Text-to-Speech: musi mieć. Bez tekstu na mowę, to jest po prostu zbyt łatwo przegapić te obroty.

Widok 2D / 3D: 3Dmaps chce stać się jeszcze lepiej niż do usług takich jak Navteq. Oni sprawiają, że jest łatwy w nawigacji.

Interfejs użytkownika: jest w stanie robić rzeczy szybko, bez konieczności ręcznego instrukcji jest dużym plusem.

Pomoc Lane: większość jednostek mają tę funkcję. Jest to bardzo użyteczne, ponieważ pomaga uniknąć dzieje się w niewłaściwym torze.

Bluetooth: Głośnomówiące połączenia są wymagane przez kilka państw już i można oczekiwać więcej państw do przyjęcia tych zasad. To jest po prostu łatwiej jest skupić się na drodze, gdy nie trzymając telefonu.

Informacje dla maszynisty: Nowe modele wyposażone są w dodatkowe usługi, które pomagają kierowcy lepiej wykorzystać ich doświadczenie jazdy. TomTom daje dostęp do Google Local. Garmin nüLink która dostarcza informacji o ruchu drogowym. Upewnij się, że wiesz, co płacą.

Opcje routingu: w dzisiejszych czasach najbardziej topowe modele pochodzą z funkcji multi-routingu. Jeśli jesteś dobrym planner, będziesz miłował modele, które pozwalają planować na urządzeniu.

Ruch: unikanie ruchu jest jednym z najlepszych sposobów, aby zaoszczędzić czas. Jeśli utkniesz w korku cały czas, należy użyć urządzenia o ruchu drogowym, aby uniknąć tych kupić obszarów.

Cena: czasami można dostać za co płacisz, więc uważaj na tych bardzo tanich modeli.

Nie masz go. Jeśli szukasz nowego systemu nawigacji samochodowej, robi trochę badań i porównanie najlepszych GPSdevices nie zaszkodzi.

Porównaj najlepsze GPS

Artykuł dzięki: