tabletki odchudzajace

tabletki odchudzajace

Problem z doo wop

Od początku 1960 doo wop pozostał biały regionalnej etnicznej gatunek w ramach subkultury.http://mmtransport.eu/transport/transport-drobnicowy/ Non-czarni miały dźwięk grupa wokalna rhythm and blues i sprawiły, że ich własne. Prawie wszystkie Oldies pokazuje, że funkcje grupy od 1950 roku posiada większość białych fanów. Bardzo niewielu Afroamerykanie są reprezentowane na widowni. Dlaczego więc, przyciąganie rytmu i grupowej blues dźwięku z białych? Co to jest wśród innych ras, które przyciąga ich do tego stylu muzyki?

tabletki odchudzajace

Być może najbardziej oczywistym jest, że wiele osób zostało podniesione z dźwiękiem grupy jak były dorastanie i rozwój. Zdecydowana większość, którzy doceniają ten styl muzyki na żywo i wokół korytarza, który rozciąga się od Bostonu do obszaru Pittsburgh Filadelfii. Na poziomie krajowym, to nadal nie zdobył serca i umysły większości ludzi. To pozostał w zasadzie samowystarczalny muzyczną ekspresję, w małym ciele wokalnych miłośników grupowych. Innymi słowy, że pozostał regionalnego przemysłu dom sub-kultury.

Na początku 1960 młodych Afroamerykanów dla większości uważali, że dźwięk rytmu i bluesa 50-grupa styl nie był istotny. Non -blacks podniósł na ich odrzuceniem brzmienia grupy, i sprawiło, że ich własne. Białą i etnicznej społeczności coś zobaczył, że czarni nie widzieli, widzieli coś warte zachowania. Tak więc, na początku handlowej ulicy a cappella narożną dźwięk 1960, rozwój programów radiowych i oldies początek reissuing starych wokalnych nagrań grupy.

tabletki odchudzajace

Co przyniesie przyszłość dla stylu doo wop muzyki? Wydaje się, że będzie to w zasadzie pozostaje regionalnym dźwięk jeśli nadal na ścieżce, że będzie. Będzie ona nadal na tej drodze, o ile nie jest zmiana paradygmatu w społeczności grupy wokalnej. Jeśli doo wop będzie przetrwać, musi usunąć się z regionalnym centric mentalności. Trzeba pokazać opinii publicznej, że harmonia wokalna grupa styl muzyki jest sensowne, aż podnoszenia i godzien wykracza poza jej granicami.

Abraham J. Santiago jest współautorem Steven J. Dunham popularnej książki: Acappella rogu ulicy Wokalistyki grup: Krótka historia i dyskografii 1960 Singing Groups. Opublikowane przez: Mellow dźwięku Naciśnij a © 2006

Artykuł dzięki: